Lwówek Śląski w Demotywatorach

0
1028

Demotywatory.pl to serwis, który jest miejscem, gdzie jego czytelnicy tworzą plakaty motywujące. Może to być zarówno Demotywator, jak i Motywator – bo to ta sama siła, działająca w tym samym kierunku, lecz mająca przeciwny zwrot. – czytamy w zasadach tego internetowego serwisu.

Demotywatory to po prostu plakaty z czarnym tłem. A plakaty, jak to plakaty mogą dotyczyć wszystkiego. Tu każdy może stworzyć plakat o dużej sile emocjonalnej. Taki, który dzięki podpisowi zdumiewa, krzyczy z ekranu, daje kopa na sam jego widok i wgniata przy tym w fotel. – piszą twórcy serwisu.

W ostatnim czasie w tym ogólnopolskim serwisie pojawiło się kilka plakatów z Lwówka Śląskiego, w tym takie, w których wykorzystano zdjęcia z Lwówecki.info. Byki na tablicy upamiętniającej obchody setnej rocznicy odzyskania niepodległośc (zobacz) , czy Toi Toi na rondzie (zobacz).

Sporym zainteresowaniem odbiorców cieszyła się także rewitalizacja murów obronnych (zobacz), czy „podwójne” przejście dla pieszych na Alei Wojska Polskiego (zobacz)
 

Jak widać są to tematy, które na wielu osobach wywierają duże emocje. U jednych pozytywne, u innych negatywne. Tak, czy inaczej Lwówek Śląski w Demotywatorach zyskał swoje stałe miejsce.

NAPISZ KOMENTARZ

Please enter your comment!
Please enter your name here