Lwówek Śląski podsumował WOŚP

0
2818

Znamy już wyniki 30. Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w Lwówku Śląskim. Czy udało się pobić ubiegłoroczny wynik?

 

W tym roku Orkiestra gra dla zapewnienia najwyższych standardów diagnostyki i leczenia wzroku u dzieci. W Lwówku Śląskim sztab powstał przy OSP Płóczki Górne. Jak już wspominaliśmy druhowie z terenu całej gminy w sposób szczególny włączyli się w akcję. Ale oprócz strażaków w zbiórkę pieniędzy dla dzieci włączyły się także koła gospodyń wiejskich, Szkoła Podstawowa Nr 2, Stowarzyszenie Azyl, czy Ice Team. Nie zabrakło także osób prywatnych, które kwestowały na ulicach wraz z dziećmi.

30. Finał WOŚP Lwówek Śląski

Orkiestra grała w Lwówku Śląskim ale także w sołectwach całej gminy. Już wstępne wyniki pokazują, że ubiegłoroczny wynik został pobity!

Wynik WOŚP w Lwówku Śląskim – 2021

W 2021 roku staraniami sporej grupy wolontariuszy, których można było spotkać na ulicach miasta do puszek zebrano kwotę 20.000 złotych, natomiast do eSkarbonki mieszkańcy wpłacili 1.850 złotych, co dało łącznie kwotę 21.850 złotych.

Wynik WOŚP w Lwówku Śląskim – 2022

Dziś, to jest 30 stycznia 2022 roku sztab nr #6580 zarejestrowany przy OSP Płóczki Górne (Lwówek Śląski) dzięki grupie fantastycznych wolontariuszy ale głównie dzięki niesamowitym mieszkańcom gminy, którzy tak chętnie wspierali WOŚP zebrał – 32 tysiące złotych!!! To wstępne wyniki i te nieznacznie mogą ulec jeszcze zmianie, tym bardziej, iż w puszkach znaleźć można było także waluty obce.

Niemniej to znakomity wynik i dla wszystkich, którzy włączyli się w akcję należą się WIELKIE BRAWA i słowa uznania.

NAPISZ KOMENTARZ

Please enter your comment!
Please enter your name here