Mirsk: Kto podpalił Audi?

4
4093

W wykończenie tego samochodu mieszkaniec Mirska włożył wiele serca, czasu i pieniędzy. Dopracowane zostało wnętrze pojazdu, wymienionych zostało wiele części. Ktoś zniweczył jego trud i wszystko puścił z dymem.

 

Do pożaru samochodu Audi A6 C5 2.8 1999 rok doszło w o godzinie 4:30 w czwartek, 2 kwietnia 2020 roku z tyłu sklepu Lewiatan przy Placu Wolności w Mirsku.

Wprawdzie poszkodowany tłumaczy, iż policja została poinformowana o podejrzanym, który najprawdopodobniej dokonał podpalenia samochodu, niemniej zwraca się z prośbą o pomoc w znalezieniu większej ilości dowodów. Mężczyzna zapewnia, iż będzie żądał zadośćuczynienia od sprawcy zniszczenia jego samochodu.

Lwówecka policja prowadzi w sprawie czynności, jednak ze względu na trwające ustalenia nie udziela informacji o szczegółach postępowania..

Może ktoś z Was w czwartek nad ranem widział kogoś podejrzanego, może ktoś z Was ma monitoring obejmujący pobliskie ulice, albo sprawca chwalił się komuś swoimi dokonaniami?

Zachęcamy do przekazywania wszystkich informacji policji pod numerem tel. 75 781 35 15 lub 112.

4 KOMENTARZE

  1. Gdy troll zaczyna „filozofować” i coraz bardziej rozmyślać nad sensem istnienia, zmienia się w kamień na zawsze. Podpalili bmw dealera narkotykow. Koniec kropka kto nie wie ten trąba.

NAPISZ KOMENTARZ

Please enter your comment!
Please enter your name here