Już w sobotę otwarcie sezonu motocyklowego

0
10503

To już w najbliższą sobotę! Oficjalne otwarcie sezonu motocyklowego z Leopolis Bikers. Ulicami Lwówka Śląskiego przejedzie parada motocykli. Zapraszamy do wspólnej zabawy.

 

Tegoroczna zima dla miłośników jednośladów była wyjątkowo łaskawa. Niektórzy z nich nie zdecydowali się by nakryć swój motocykl ciepłym kocem i korzystali z niego niemal przez cały czas. Jednak teraz gdy przyroda obudziła się do życia, gdy zrobiło się ciepło i słonecznie nadszedł czas na oficjalne otwarcie sezonu i rozpoczęcie kolejnej wspólnej przygody.

Leopolisi od ponad dziesięciu lat tworzą stowarzyszenie i promują kulturę motocyklową. Organizowane przez nich wydarzenia to okazja do spotkania się z przyjaciółmi, do nawiązania nowych znajomości, do spędzenia czasu we wspólnym gronie i do znakomitej zabawy, ale także do promocji Lwówka Śląskiego i promocji pasji do motocykli.

Tegoroczne rozpoczęcie sezonu motocyklowego z Leopolis Bikiers odbędzie się w sobotę, 13 kwietnia 2024 roku. Wydarzenie rozpocznie się tradycyjnie mszą świętą w intencji motocyklistów. Nie zabraknie także tak chętnie oglądanej przez mieszkańców miasta parady motocyklistów. Główne wydarzenie odbędzie się tym razem przy świetlicy w Dworku. Tam na gości czekać będzie pyszne jedzonko z grilla, kawa, herbata, ciasto, napoje zimne i jak zawsze wspaniałą atmosfera. Czas umilać nam będzie Destiny Band.

Motocykliści informują, iż w związku z paradą około godziny 13. możliwe są niewielkie utrudnienia w ruchu.

  • Lwówek Śląski – ul. Kościelna, g. 12:45 częściowe wyłączenie z ruchu ul. Kościelnej odcinek od Apteki „Pod św. Nepomucenem” (ul. Kościelna 23), do Baszty Bramy Lubańskiej (ul. Kościelna) (dr. gm. nr 108769 D) od godz. 11:30 – 13:00.
  • start Parady godz. 13:00: ul. Kościelna (dr. gminna nr 108769 D) – ul. Orzeszkowej (dr. gm. nr 108790 D) – plac Wolności (dr. gm. nr 108747D) – ul. Sienkiewicza (dr. gm. nr 108809D) – ul. Jaśkiewicza (dr. wojewódzka nr 364) – ul. Kpt. Betleja (dr. wojewódzka nr 364) – ul. Złotoryjska (dr. wojewódzka nr 364) – ul. Płakowicka (dr. powiatowa 2532D).

O bezpieczeństwo wszystkich użytkowników ruchu dbać będą w tym czasie lwóweccy policjanci.

Zapraszamy!

rozpoczęcie sezonu motocyklowego 2024

NAPISZ KOMENTARZ

Please enter your comment!
Please enter your name here