Jeździł mimo sądowego zakazu i będąc pod wpływem narkotyków

3
2069

Policjanci zatrzymali mężczyznę, który pomimo obowiązującego zakazu kierowania pojazdami mechanicznymi, usiadł za kierownicą samochodu. W trakcie czynności w pojeździe, którym kierował znaleziono znikomą ilość narkotyków. Wstępne badanie testerem wykazało obecność narkotyków w organizmie.

 

We wtorek (04.01.br.) około godziny 12.30 umundurowany patrol z Leśnej na drodze relacji Pobiedna- Świecie zatrzymał do kontroli drogowej kierowcę mazdy 6. W trakcie sprawdzania danych kierowcy, policjanci ustalili, że 27- letni mieszkaniec powiatu lwóweckiego posiada aktywny sądowy zakaz kierowania samochodami.

W trakcie przeszukania w schowku pojazdu mundurowi ujawnili srebrne zawiniątko z niewielką ilością metamfetaminą. 27-letni kierowca, który związku z podejrzeniem, iż może znajdować się pod działaniem narkotyków, został poddany badaniu narkotestem. Przypuszczenia funkcjonariuszy potwierdziły się. Tester wykazał obecność metamfetaminy w organizmie. Mundurowi zabezpieczyli jego krew do dalszych badań laboratoryjnych. Podejrzany trafił do policyjnego aresztu.

Już na drugi dzień usłyszał zarzut złamania zakazu sądowego kierowania pojazdami oraz posiadanie narkotyków. Grozi mu za to do 5 lat pozbawienia wolności. Jeśli badania krwi potwierdzą, że prowadził pojazd będąc pod wpływem narkotyków, odpowie za kolejne przestępstwo.

-/asp.szt. Justyna Bujakiewicz-Rodzeń, KMP Lubań/-

3 KOMENTARZE

  1. Coś z polityki krajowej.Nie przyjmuje całkowicie za wieloma już kliknięciami info Lwówek ciekawy z internetu Faceebook link internauty,który chciałem wkleić. Pisze internauta,że to prezydent Duda wymusił na Kaczyńskim aby przyznał się do przestępstwa! Jak pisze prezydent zaraz po zawetowaniu lex TVN jeszcze w tym samym dniu dostał informację od amerykanów,ze on i cała kancelaria a także rodzina prezydenta ma zainfekowane telefony. Jak pisze to się w prezydencie zagotowało i dał do Kaczyńskiego informację,ze jeżeli nie zareaguje to w piątek po obiedzie wygłosi orędzie a na sobotę zwoła Radę Bezpieczeństwa Narodowego tym razem z opozycją.Wygląda że chyba coś się będzie działo.Tak myślę są dwa wyjścia dla pana prezydenta.Pierwsze,ze bedzie jego polityka gniła do końca razem z PiSem i druga,że przy pomocy amerykanów (ich wiadomości o Pegasusie w Polsce) będzie się starał zostać tym razem prawdziwym mężem stanu skoro cały świat już pisze o Watergate PiSu!

NAPISZ KOMENTARZ

Please enter your comment!
Please enter your name here