Jarmark Bożonarodzeniowy w Lwówku Śląskim

4
2905

W sobotę, 21 grudnia w Lwówku Śląskim odbył się Jarmark Bożonarodzeniowy. Na stoiskach m.in.: choinki, stroiki, bombki, aniołki i mikołaje, ciasto, pierniki, miody i pierogi. Wszystko dzięki wspaniałym ludziom, przedstawicielom sołectw gminy Lwówek Śląski, członkom rad sołeckich, dzięki rodzicom dzieci uczęszczających do lwóweckich szkół, harcerzom i dzięki przedstawicielom najbardziej aktywnych w gminie stowarzyszeń, kół gospodyń wiejskich i zespołów folklorystycznych. To oni poświęcili swój czas w przygotowania wkładając olbrzymie serce, by dzięki sprzedanym produktom wspomóc czy to swoją szkołę, czy radę sołecką, czy stowarzyszenie.

W tym roku nie było Parady Mikołajów. Po 24 latach setki lwóweckich Mikołajów pozostało w domach. Za to Lwówek Śląski chwali się dwiema stojącymi w rynku choinkami.

Dzisiejszy dzień zakończy powitanie Betlejemskiego Światełka Pokoju.

4 KOMENTARZE

  1. Uważam, że decyzja o likwidacji parady mikołajów była słuszna. Tak naprawdę brały w niej udział głównie dzieci z okolicznych szkół, a tegoroczne ,,obchody” były dość sympatyczne. Moim zdaniem decyzja na plus.

NAPISZ KOMENTARZ

Please enter your comment!
Please enter your name here