Jak odebrać dobry kod promocyjny?

1
178

Kody promocyjne w ostatnich latach zrewolucjonizowały podejście Polaków do zakupów w sieci. Szukamy kodów po to, by kupować taniej i więcej, by otrzymywać od sprzedawców atrakcyjne upominki, czyli ogólnie rzecz biorąc – zyskiwać. Kody promocyjne oferują już w zasadzie przedsiębiorstwa ze wszystkich branż, nie wykluczając nawet firm bukmacherskich.

Kody promocyjne i rabatowe są dostępne na dziesiątkach stron internetowych – zarówno w bezpośrednich witrynach danych sprzedawców (np. tu kod rabatowy do Carrefour) , jak i w serwisach wyspecjalizowanych w ich uzyskiwaniu i udostępnianiu klientom. Jak to działa? – Podczas zakupów po prostu podajemy specjalny kod, zazwyczaj jednorazowego użytku, i już mamy taniej. O 15%, 20 czy 30. Zdobycie kodu to z kolei kilka kliknięć na specjalnej stronie internetowej. Bez rejestrowania się, bez wysyłania smsów, bez płacenia. Wchodzisz, wybierasz interesującą cię promocję, pokazuje się kod. Kopiujesz ze strony, wklejasz w sklepie internetowym. I już – pisał red. Wojciech Maroszek w swoim artykule na stronie forbes.pl. Można odnieść nawet wrażenie, że obecnie łatwiej o promocję, niż o jej brak!

Kody bonusowe legalnych bukmacherów – jak wybrać najlepsze

W większości sklepów internetowych liczba kodów promocyjnych jest nieograniczona, ale bywają inne ograniczenia – promocja trwa tylko do końca tygodnia albo jeden klient może z niej skorzystać tylko raz. Na tym tle wyróżnia się kod bonusowy, dzięki któremu wyjątkowe korzyści odnoszą…gracze firm bukmacherskich.

Kody promocyjne legalnych bukmacherów nie dają graczom rabatów czy gratisów. Skorzystanie z kodu skutkuje natomiast otrzymaniem tzw. bonusu, czyli dodatkowych pieniędzy, które następnie gracz może przeznaczyć na obstawianie zakładów. Zazwyczaj jest to bonus na start, a więc premia za założenie u danego bukmachera konta. Może on przyjmować formę bonusu bez depozytu, darmowego zakładu czy bonusu od depozytu.

Każdy legalny bukmacher ma swoje unikalne kody bonusowe – można ich szukać bezpośrednio na stronach internetowych operatorów, w ich mediach społecznościowych, materiałach promocyjnych. Istnieje jednak jeden kod, który zadziała u każdego legalnego bukmachera w naszym kraju. Jest to wcześniej wspomniany kod promocyjny.

Jak działa kod bonusowy? Dla przykładu – w legalnej internetowej firmie bukmacherskiej Betclic bonus powitalny to podwojenie pierwszej wpłaty do kwoty 1000 zł (tu szczegóły kodu). W innej firmie wykorzystanie kodu bonusowego pozwala natomiast otrzymać dodatkowy darmowy zakład o wartości 20 zł i zakład bez ryzyka za 120 zł. W firmie for-bet bonus na start jest naliczany od trzech pierwszych wpłat i może wynieść łącznie nawet 1200 zł. Dzięki kodowi bonusowemu nowy gracz otrzymuje dodatkowy bonus 50 zł. W firmie Milenium (nie mylić z promocjami i kodami banku Milenium) bonus powitalny to podwojenie pierwszej wpłaty do kwoty 760 zł. Jeśli gracz użyje kodu, dostanie od bukmachera jeszcze 20 zł na zakład specjalny oraz zakład bez ryzyka 10 zł.

Nie ma więc co przeglądać dziesiątek stron z kodami – najlepszym kodem promocyjnym do legalnych bukmacherów jest kod który działa u wszystkich operatorów zakładów sportowych. Dodatkowe pieniądze to zawsze większa szansa na wygraną!

Graj legalnie i odpowiedzialnie u firm z licencją Ministerstwa Finansów.

“Materiał partnera”

1 KOMENTARZ

  1. Ja to mam pecha i zawsze trafiam na kody do rzeczy które właśnie kupiłam 😉 Szkoda więc że do sklepów nie dają takich bonusów startowych jak bukmacherzy np.: za rejestrację u nas 20 zł na darmowe pierwsze zakupy.

NAPISZ KOMENTARZ

Please enter your comment!
Please enter your name here