Idealny hostel dla młodzieży i innych podróżujących — Good Times w Katowicach!

0
197
materiał partnera

Hostel Good Times jest świetnym miejscem na pobyt, jeśli decydujesz się na podróż do Katowic i chcesz znaleźć wyjątkowy nocleg, aby urozmaicić swój pobyt. Z pewnością spędzisz tutaj zabawne chwile. Czym ten obiekt wyróżnia się na tle innych? Sprawdź koniecznie, dlaczego jest tak często rozchwytywany przez podróżników, młodzież i wiele innych osób!

 

Hostel Good Times został zaprojektowany, aby uatrakcyjnić pobyt w Katowicach osobom, które lubią tematy gier i lat 80. Jednak miejsce spodoba się tym, którzy lubią odkrywać nietypowe miejsca i rozwiązania. Sprawdź, dlaczego hostel Katowice powinien być Twoim przystankiem obowiązkowym!

Stylowe, nietypowe pokoje do spania!

Jednym z głównych powodów, dla których tak wiele osób chętnie korzysta z hostelu w Katowicach, jest fakt, iż wszystkie pokoje do wynajęcia wykreowane zostały w sposób nietuzinkowy, nieszablonowy. Oto przykłady:

  • Graffiti — jest wyrazem szacunku dla wobec Keitha Haringa, genialnego artysty z nurtu stres artu oraz pop artu, w tym pokoju sztukę można dostrzec nawet na suficie;
  • Cartoon — ten wyjątkowy pokój utrzymany jest w czarno-białej stylistyce, elementy zostały pomalowane ręcznie, w ten sposób doskonale imitują kreskówki;
  • Pinball — pokój ten to niesamowita gratka dla fanów kultowej gry pinball oraz ogólnie automatów, ściany oraz łózka ozdobione są dziesiątkami szyb od flipperów;
  • Good Times — idealny pokój w stylu lat 80., jest fantastyczną kwintesencją całego obiektu.

To tylko kilka z dostępnych opcji. W ofercie znajduje się dużo więcej ciekawych, nieszablonowych pokoi na wynajem dla fanów nietuzinkowego podróżowania. Warto wiedzieć, że wszystkie pokoje utrzymane są w doskonałej czystości, a ponadto wyposażone są w najistotniejsze przedmioty codziennego użytku. Nie brakuje również dostępu do darmowej sieci Wi-Fi.

Hostel w Katowicach pełen nietuzinkowych atrakcji

Teren obiektu to nie tylko fantastyczne pokoje, ale również atrakcje, które znacznie umilą pobyt w Katowicach, przede wszystkim podczas nie do końca sprzyjającej aury. Sporą popularnością cieszy się maszyna Capcom Home Arcade ozdobiona kultowym, dwukolorowym logo japońskiego developera. Może się pochwalić aż 16 grami jedno- i dwuosobowymi.

Inną ciekawą atrakcją jest flipper. Można się w nim poczuć, niczym na fotelu kierowcy rajdowego. Nie brakuje w hostelu komiksów, książek, gier planszowych oraz gier imprezowych z lat 80., które na pewno umilą niejeden pobyt!

Idealna lokalizacja hostelu Good Times!

Nie można zaprzeczyć, że lokalizacja często jest jednym z czynników, który decyduje o tym, czy dany nocleg zostanie wybrany, czy jednak nie. Na szczęście hostel Good Times położony jest w idealnej lokalizacji dla wielu podróżników. Znajduje się w samym centrum miasta. Z dworca do hostelu jest zaledwie 400 m, natomiast z hostelu do rynku – 550 m. 10-minutowy spacer wystarczy, by dotrzeć z hostelu do ulicy Mariackiej gwarantującej niemałą moc wrażeń. Jeśli zwracasz uwagę na lokalizację — hostel Good Times jest dla Ciebie!

-/materiał partnera/-off

NAPISZ KOMENTARZ

Please enter your comment!
Please enter your name here