Honorowy Obywatel oraz Zasłużony dla Gminy i Miasta Lwówek Śląski

9
3229

Poszerza się lista honorowych obywateli oraz zasłużonych dla Gminy i Miasta Lwówek Śląski.

Na ostatniej w 2019 roku sesji Rady Miasta radni przyjęli uchwały w sprawie nadania trzem osobom tytułów „Honorowy Obywatel Gminy i Miasta Lwówek Śląski” i czterem osobom, w tym trzem pośmiertnie tytułów „Zasłużony dla Gminy i Miasta Lwówek Śląski”.

 

W uznaniu zasług dla Gminy i Miasta Lwówek Śląski nadaje się Panu Antoniemu Stryjewskiemu Tytuł Honorowego Obywatela Gminy i Miasta Lwówek Śląski.

W uznaniu zasług dla Gminy Lwówek Śląski nadaje się Panu Ireneuszowi Witkowskiemu Burmistrzowi Miasta i Gminy Lwówek w latach 2002-2006 Tytuł Honorowego Obywatela Gminy i Miasta Lwówek Śląski

W uznaniu zasług dla Gminy Lwówek Śląski nadaje się Panu Jean – Pierre Wadoux – Merowi Miasta Noidans-les-Vesoul Tytuł Honorowego Obywatela Gminy i Miasta Lwówek Śląski.

Nadaje się Panu Januszowi Szupszyńskiemu w uznaniu zasług za działalność realizowaną na rzecz Gminy i Miasta Lwówek Śląski oraz jej mieszkańców, pośmiertnie tytuł Zasłużony dla Gminy i Miasta Lwówek Śląski.

Nadaje się Panu Juliuszowi Naumowiczowi w uznaniu zasług za działalność realizowaną na rzecz Gminy i Miasta Lwówek Śląski oraz jej mieszkańców, pośmiertnie tytuł Zasłużony dla Gminy i Miasta Lwówek Śląski.

Nadaje się Panu Władysławowi Grześków w uznaniu zasług za działalność realizowaną na rzecz Gminy i Miasta Lwówek Śląski oraz jej mieszkańców, pośmiertnie tytuł Zasłużony dla Gminy i Miasta Lwówek Śląski.

Nadaje się Panu Zdzisławowi Mireckiemu w uznaniu zasług za działalność realizowaną na rzecz Gminy i Miasta Lwówek Śląski oraz jej mieszkańców, tytuł Zasłużony dla Gminy i Miasta Lwówek Śląski.

9 KOMENTARZE

  1. Zasłużony – rozumiem znaczenie, ale gdzie jest wyjaśnienie za co konkretnie otrzymują? Czym się konkretnie ktoś przysłużył miastu?
    Ja np. nie pamiętam burmistrza Witkowskiego, nie wiem kto to jest ten mer, co zrobił dla Lwówka. Mało konkretów.

  2. Rozdawnictwo ruszylo . peniw przyklad z dobrej zmiany biora. Ja tez poprosze jako ze mieszkalem tu prawie 50 lat mam chyba wiekszy wklad w rozwoj niz niejedemn z powyzszych :-). W niektorych przpadkach to raczej wzajemne lizanie row…..

  3. Spokojnie, za takie obywatelstwo kasy z gminy nie dostaną. To taka laurka wymyślona kilka lat temu przez radnych. Zajmuje się tym Komisja Oświaty i Spraw Społecznych Rady Miejskiej w Lwówku Śląskim.

NAPISZ KOMENTARZ

Please enter your comment!
Please enter your name here