Gryfów Śląski w “Pytaniu na śniadanie”. Już jutro

13
2741

W ostatnich dniach dziennikarzom Telewizji Polskiej bardzo spodobała się gmina Gryfów Śląski.

 

Odwiedzili oni już Proszówkę, z czego relację mogliśmy zobaczyć kilak dni temu w porannym programie “Pytanie na śniadanie”.

O urokach Gryfowa Śląskiego, jego historii, zabytkach a także wydarzeniach opowiadali mieszkańcy dziennikarzom TVP Wrocław w wakacyjnym cyklu audycji telewizyjnych o tematyce turystycznej pt. „Ruszaj z nami”. Cały materiał jest dostępny na stronach wrocławskiej telewizji pod adresem: https://wroclaw.tvp.pl/43345631/ruszaj-z-nami

A już jutro (22.07) po raz kolejny Polacy będą zachęcani do odwiedzenia gminy Gryfów Śląski, o czym wspomina nam Pan Burmistrz.

W dniu jutrzejszym w ramach “Pytania na śniadanie” w programie 2 Telewizji Polskiej emitowanym w godzinach od 7:55 do 10:55 będzie relacja z wizyty w królestwie lawendy Pani Renaty Drabowicz i jej rodziny w Uboczu. – wyjaśnia Burmistrz Olgierd Poniźnik i dodaje: – Zachęcam do oglądania tego programu.

My również zachęcamy do oglądania, w szczególności relacji z Gryfowa Śląskiego.

13 KOMENTARZE

   • taki z ciebie zaszczuty Polak przez wladze ze nawet glupoty opowiadasz na temat tvnu i ze jest niemiecki niby :/ zdaje sobie sprawe ze ten was smieszny pisowski elektorat nier moze byc wyksztalcony zbyt dobrze bop ciemna masą lepiej sterować. zapatrzeni w jarka, pinokia i cala reszte jakbyscie mogli byscie ich po rekach i stopach calowali bo pis daje a po nie dawala. jaka trzeba byc amebą zeby uwazac ze w kraju mamy tylko dwie partie i skoro nie jest pisiorkiem to musze byc peowcem. czy pis czy po to jest jeden uj bo to jest to samo zlo.
    P.S.
    TVN nalezy do grupy DISCOVERY i jest to amerykanski a nie ni9emiecki koncern uju!

    nie npozdrawiam

  • A dlaczego trociny….proponuje pooglądać, ale tak sumiennie inne też stacje, będziesz miała większą wiedzę co dzieje się w okół Ciebie..

   • a ty zbychu jestes starym komunistą widze na dodatek cos ci na “musk” uciska i ogranicza twoje myslenie. widzisz zbysiu bo ja jestem z gryfowa i nie jestrem peowcem. mam mnostwo znasjomych ktorzy podiobnie jak ja tez nie sa peowcami.
    to jak to jest byniu moj ty kochany. pamietaj ze nie wszyscy przeciwnicy pisu musza byc peowcami czyli wg waszego mniemania zdrajcami narodu. jakbym o zbyt wiele prosil to przepraszam

NAPISZ KOMENTARZ

Please enter your comment!
Please enter your name here