Funkcjonariusz z Gryfowa Śląskiego zdobywcą Wielkiego Jakuszyckiego Szlema

1
314

Sprawność fizyczna, dyspozycyjność i dyscyplina jest w służbie policjanta bardzo ważnym czynnikiem. Dlatego też osoby decydujące się na służbę w policji często także pozasłużbowo uprawią różnego rodzaju dyscypliny sportowe lub aktywności rekreacyjne.

Jednym z policjantów, który oprócz niewątpliwej satysfakcji z uprawiania sportu oraz zdrowego trybu życia odnosi z tego tytułu także wyróżnienia, jest policjant asp. Paweł Kozubek. Paweł pełni służbę jako dyżurny Komisariatu Policji w Gryfowie Śląskim. Poza służbowo zaś całą rodziną czynnie uprawa sport. Paweł jako jeden z 96 osób w roku 2019 może pochwalić się zdobyciem Wielkiego Jakuszyckiego Szlema.

Specjalne trofeum dla najwierniejszych i najtwardszych uczestników zawodów. Wielkiego Jakuszyckiego Szlema zdobywa ten, kto w danym roku ukończy Bieg Piastów, Letni Bieg Piastów i Rowerowy Bieg Piastów na najdłuższych dystansach. Są to dystanse około 50 kilometrów podczas Biegu Piastów i Letniego Biegu Piastów oraz 54-61 km kilometrów w trakcie Rowerowego Biegu Piastów. Symbolicznym trofeum potwierdzającym zdobycie Wielkiego Jakuszyckiego Szlema była statuetka, wręczana uroczyście na podium po zakończeniu Rowerowego Biegu Piastów.

Pawłowi gratulujemy kondycji i życzymy wielu sukcesów.


-/asp.szt. Mateusz Królak Policja Lwówek Śl. /-

1 KOMENTARZ

NAPISZ KOMENTARZ

Please enter your comment!
Please enter your name here