Egipskie ciemności w części Lwówka Śląskiego

10
1214
zdjęcia nadesłane przez czytelnika - dziękujemy!

Ciemno wszędzie, głucho wszędzie, co to będzie, co to będzie? To nie słowa chóru z Dziadów Adama Mickiewicza, a mieszkańców stolicy powiatu lwóweckiego, którzy zachodzą w głowę, dlaczego po zachodzie słońca w mieście jest tak ciemno.

 

 

Centrum Lwówka Śląskiego tonie w mroku. Informację i zdjęcia redakcja Lwówecki.info otrzymała od czytelników. Jak się dowiedzieliśmy w przynajmniej części miasta, okolicach centrum nie świecie się latarnie uliczne.

Drogę rozświetlają jedynie witryny sklepowe, bądź światła przejeżdżających samochodów. Tam, gdzie nie ma sklepów, jak np. na plantach, Alei Wojska Polskiego spacerowicze muszą sobie radzić korzystają z latarek w telefonach.

10 KOMENTARZE

 1. I przejścia dla pieszych z miasta zrównały się ciemnością z tymi z za Bobru. Jeszcze trochę trzeba będzie kamizelkę odblaskową do miasta zakładać nocą.

 2. Dlaczego władze miasta nie reagują na ciemność w mieście w bocznych uliczkach od rynku to aż strach przechodzić. Czy miasto nie ma pieniędzy na oświetlenie ulic? To po co te lampy,dzienna dekoracja. Wszystko do czasu, aż będzie nieszczęście. Tak ma wyglądać bezpieczeństwo mieszkańców. Władze obudźcie się.!!!!

 3. Ciekawe ilu z tych mieszkańców zgłaszało awarię do Taurona?
  Siedzą w domach i jęczą na urząd co tylko płaci faktury za prąd.
  Ruszyć dup… a nie pierdzieć w fotele i krzesła!

  • A władze miasta nie mieszkają we Lwówku Śląskim.??? Nie widzą, że latarnie nie świecą? A gdzie są służby miejskie, policja?? Mieszkańcy powinni się czuć bezpiecznie w swoim mieście.

 4. Jak siwe nie podoba , mozna sie wyprowadzic . Zdaje sie ,ze nikt nie jest przypisany do Ziemi. Jak jest zima to usi byc zimno , a jak jest noc to musi byc ciemno.

 5. To prawda w mieście jest mrocznie jak w horrorze, latarni jedna koło drugiej a żadna nie jest potrzebna skoro nie daje jasnego światła, pani Mariola niech wyjdzie do miasta po 18.00 ze swojego miejsca zamieszkania i dpojrzy na te ciemności, oszczędzają ale na vo ba cele innych potrzeb ??? dla pracowników gminy czy oco chodzi musto jest smutne od kiedy wybrali panią burmistrz powycinane drzewa w mieście a nowe są zaniedbane trzeba schylać się pod nimi, druga sprawa syf , piach, liście mam ogromną nadzieje że nikt nie popełni tego błedu i nie zagłosuje już na panią bo trzeba znać swoje miejsce a skoro nie potrafi się zsrządzać prosze się nie zgłaszać na kandydatkę burmiistrza bo to bardzo niszczy miasto, lato agatowe też zostało rozwalone że niema ono sensu , bieganie na stadion i potem do miasta żenujące i niewypał totalny.

NAPISZ KOMENTARZ

Please enter your comment!
Please enter your name here