Dwóch kierowców straciło prawo jazdy

4
1502

W ciągu zaledwie dwóch godzin policjanci ruchu drogowego zatrzymali dwóch kierowców, którzy ponad dwukrotnie przekroczyli dozwoloną prędkość. Do obu zatrzymań doszło w tej samej miejscowości. Kierowcy stracili prawa jazdy i mają do zapłacenia pokaźne mandaty.

 

Policjanci wydziału ruchu drogowego lwóweckiej policji podczas patrolowania dróg w regionie, w ciągu zaledwie dwóch godzin zatrzymali dwóch kierowców, którzy znacznie przekroczyli prędkość.

„W sobotni wieczór w miejscowości Rakowice Małe 19-latek pędził z prędkością 109 km/h. Policyjny videorejestrator nagrał prędkość kierowanego przez niego peugeota na odcinku, gdzie obowiązuje ograniczenie do 50 km/h.” – relacjonuje starszy sierżant Olga Łukaszewicz z lwóweckiej policji.

 

Z uwagi na przekroczenie dopuszczalnej prędkości w obszarze zabudowanym o ponad 50 km/h, funkcjonariusze zatrzymali mu uprawnienia. Mężczyzna ukarany został także mandatem w kwocie 1500 złotych.

„Dwie godziny później w tej samej miejscowości podobny los spotkał 30-latka. Jechał on toyotą z prędkością 111 km/h. Jemu również zostało zatrzymane prawo jazdy i zapłacił mandat w wysokości 2000 zł.” – dodaje policjantka.

4 KOMENTARZE

NAPISZ KOMENTARZ

Please enter your comment!
Please enter your name here