Dowód rejestracyjny wraz z ubezpieczeniem znalezione na szlaku

0
14589

Znalazcy liczą na siłę mediów społecznościowych. Trzeba odnaleźć właściciela dokumentów, użytkownika samochodu na krakowskich numerach rejestracyjnych.

 

Mieszkańcy Gryfowa Śląskiego, którzy podczas wycieczki na szlaku turystycznym znaleźli dowód rejestracyjny samochodu wraz z jego ubezpieczeniem liczą na siłę mediów społecznościowych.

W niedzielę 12 czerwca 2022 roku na zielonym szlaku prowadzącym z Rozdroża Izerskiego w kierunku Chatki Górzystów mieszkańcy Gryfowa Śląskiego znaleźli dowód rejestracyjny samochodu osobowego marki Mercedes. Auto jest w leasingu i nie ma w dokumentach wskazanego użytkownika auta. Wraz z dowodem w etui znajdowało się także ubezpieczenie pojazdu.

Samochód, z którego dokumenty znaleziono to Mercedes na krakowskich numerach rejestracyjnych. Jego właściciele z dużym prawdopodobieństwem zatrzymali się w jednym z hoteli, pensjonatów w regionie.

Znalazcy liczą na siłę mediów społecznościowych. Dokumenty są do odbioru dziś pod numerem telefonu 513 620 608. A jeżeli szybko nie zajedzie się ich właściciel, to jutro trafią na policję – zostaną przekazane do Komisariatu Policji w Gryfowie Śląskim.

NAPISZ KOMENTARZ

Please enter your comment!
Please enter your name here