Dostawczak z butlami z gazem wypadł z drogi

10
2471

Kierujący samochodem dostawczym przewożącym butle z gazem stracił panowanie nad pojazdem i ten wypadł z drogi gubiąc butle.

 

Do zdarzenia doszło w poniedziałkowy poranek 21 grudnia w miejscowości Bystrzyca koło Wlenia. Kierujący samochodem dostawczym na ostrym łuku drogi stracił panowanie nad samochodem. Na szczęście kierowcy udało się skierować auto w boczną drogę prowadzącą do posesji. Tuż obok była stroma skarpa i strumyk.

Butle z gazem wypadły z auta. Na miejscu pracują strażacy z OSP Wleń.

10 KOMENTARZE

  1. Po wszystkim posypali. Dzielni drogowcy nigdy nie dają się zaskoczyć . .. Na szczęście mamy strażaków. Są zawsze blisko i na czas. OSP Wleń – brawo za szybką reakcję.

  2. zdjecie nr 4 ! PIASKARKA widmo!!! Po wypadku szybko sypali żeby ich do sądu nie podali! Piernicze żeby drogowcy nie spypali drogi 100m od własnej bazy… żałosne

  3. Taki mamy klimat?? Kto sprawuje nad dbającymi o odśnieżanie władzę? Burmistrz, starosta, wójt, pleban???? Drogowcy robią co chcą-a w sumie to nic nie robią.Wożą się w południe jak już samo stopnieje. I to tak od lat w naszym powiecie. Zobaczcie jak wygląda granica powiatu dlw-dzl : u nas szklanka, a nagle ciach, powiat dzl i mo_na jechać bezpiecznie. Można??

  4. Bo zamiast drogi posypać pisakiem bo ślisko, to kuźwa czekają aż pierwszy śnieg spadnie. Wczoraj ze Lwówka do Niwnic, droga koszmarna, piruety można było robić. Jadąc 30km/h koła kręciły się same w pewnych miejscach. Szok noramlnie. Ten kto odpowiada za drogi to powinien odszkodowanie płacić tym co w rowach leżą bądź za inne straty, spowodowane lodowiskiem na drodze.

NAPISZ KOMENTARZ

Please enter your comment!
Please enter your name here