Dobiega końca remont ulicy Wojska Polskiego w Gryfowie Śląskim

5
1046

Dobiega końca kolejna inwestycja drogowa. Remont drogi powiatowej nr 2543D ulicy Wojska Polskiego w Gryfowie Śląskim.

 

Realizowana przez Powiat Lwówecki przebudowa obejmuje swoim zakresem remont chodników, nawierzchni jezdni oraz zjazdów. Koszt inwestycji wynosi 802 561,19 zł, w tym wkład Gminy Gryfów Śląski to 200 640,30 zł. Należy wspomnieć, że na przełomie roku na ul. Wojska Polskiego przebudowane zostały sieci kanalizacyjne oraz wodociągowe.

Inwestycja realizowana była ze środków własnych Gminy a jej koszt wyniósł ponad 1.5 miliona złotych.

5 KOMENTARZE

    • To ile czasu remontowano tą drogę woła o pomstę do nieba. Dosłownie miesiące na króciutki kawałek drogi. Na dodatek szczątkowe oznakowanie prac nie poprawiało sytuacji, człowiek wjeżdżając z jednego czy drugiego końca nie wiedział w co się pakuje.

      A najlepsze było to, że część dziur i progów przez pewien czas NIE BYŁY OZNACZONE i bardzo łatwo było wieczorem wp… się w wyrwę od której trzeszczały i potencjalnie cierpiały wahacze czy sworznie. Żałuję że nie zrobiłem zdjęć.

      Tragedia. Ktokolwiek za to odpowiada powinien pożegnać się z najbliższą premią.

  1. Droga ok będzie zrobiona ale latarnie to temat ciężki osobiście dzwoniłem prosiłem 3-4 razy sąsiedzi też wydzwaniali i nic od starej bawełnianki do warsztatu Pana byczki ciemność, auta w nocy są poobijane itd policja była wzywana kilka razy i nic w urzędzie też nic brak sił i chęci szkoda gadać ale sukces jest jest droga super…

  2. Brak organizacji przy remoncie m.in objazdu co kończyło się przejazdem ciężkich aut po nowym chodniki. Kończące się chodniki m.in przy ulicy Młyńskiej bez zjazdu na wózek dziecięcy czy dla osób niepełnosprawnych. Interwencje zwracające uwagę na ten problem nie dały skutku. Brak informacji dla mieszkańców ulicy chodźby o terminie wylewanie asfaltu. I tak można by wymieniać, już nie wspominając jaki brud pozostał na chodnikach. Czy ktoś panuje nad organizacją? jest to bardzo wątpliwe.

NAPISZ KOMENTARZ

Please enter your comment!
Please enter your name here