Czy rozpoznajesz tego mężczyznę?

8
2919
fot. Policja Lwówek Śląski

Policjanci z Posterunku Policji w Mirsku prowadzą dochodzenie w sprawie kradzieży szlifierki kontowej- akumulatorowej. Nieustalony dotąd mężczyzna dokonał zaboru szlifierki 1 czerwca br. z Centrum Handlowego „GRADIX” w Gryfowie Śląskim. Kamery monitoringu zarejestrowały wizerunek sprawcy, który dokonał kradzieży. Każdy, kto rozpoznaje widoczną na zdjęciu osobę, proszony jest o kontakt telefoniczny lub osobisty z Dyżurnym Komisariatu w Gryfowie Śląskim lub z Posterunkiem Policji w Mirsku.

 

Do zdarzenia doszło 1 czerwca 2020 roku ok. godz.07:40. Nieznany dotąd mężczyzna dokonał kradzieży szlifierki kontowej- akumulatorowej z Centrum Handlowego „Gradix” w Gryfowie Śląskim, a następnie oddalił się w nieznanym kierunku. Przebieg zdarzenia został zarejestrowany przez kamery monitoringu, na których widać mężczyznę.

 

Osoby, które mogą mieć jakiekolwiek informacje na jego temat proszone są o kontakt osobisty lub telefoniczny z Posterunkiem Policji w Mirsku, ul. Sikorskiego 3, tel. (75) 64-67-255.

 

Informacje w tej sprawie można również kierować do Komisariatu Policji w Gryfowie Śląskim, ul. Polna7a, dzwoniąc pod numer telefonu (75) 78-13-515.

 

autor: st.post. Olga Łukaszewicz KPP Lwówek Śląski

8 KOMENTARZE

NAPISZ KOMENTARZ

Please enter your comment!
Please enter your name here