Czy będzie wniosek o zmianę nazwy ulicy?

9
1268
zdjęcie poglądowe

Oto dziura. Nie byle jaka dziura, bo nasza własna, lwówecka. Drugiej takiej ze świecą szukać. Wprawdzie potrzebna jest jak ta w moście, ale skoro już jest, skoro się jej dorobiliśmy to niech i będzie. I nich nam inni zazdroszczą, niech przyjeżdżają i podziwiają, bo oni nie mają takiej a my i owszem.

 

Mała, wielka dziura

Ta dziura wkrótce obrośnie legendami. Jak dotąd jest niepokonana. Ani lokalni włodarze, radni miejscy, ani radni wojewódzcy ani nawet ministry, co to Lwówek Śląski odwiedzali z tą dziurą jak dotąd sobie nie poradzili. Niby taka mała, a jednak taka wielka.

zdjęcie nadesłane przez czytelnika

Dziura na straży bezpieczeństwa?

Dziura na ulicy Jana Pawła II w Lwówku Śląskim niczym policjanci z radarem stoi na straży bezpieczeństwa na drodze. Żaden miejscowy kierowca tu nie będzie szarżował, bo wie, że zaraz wpadnie – w dziurę.

Sposób na dziurę w drodze?

I tylko jeden kierowca, niczym warszawski taksówkarz codziennie klnie pod nosem i o zawieszenie w swoim samochodzie się martwi. Już nawet wziął metrówkę i zmierzył wielkość tej dziury. Jak nas informuje wyszło mu 100 cm długości, 50 cm szerokości i ok. 10 cm głębokości. Niby taka mała, a jednak taka duża. Tylko, co taki jeden kierowca może, skoro wielcy tego świata sobie z taką dziurką nie poradzili? Kierowca może na przykład napisać wniosek o zmianę nazwy ulicy z Jana Pawła II na Dziurawą. Wówczas już nikt nie będzie się dziwił, co robi taka dziura na tej drodze.

9 KOMENTARZE

  1. i będzie coraz więcej takich dziurawych kwiatków bo cała miejska kasa w rynek idzie. Klombiki, kosteczki w krateczki, podświetlane patyki zamiast drzew, a w zamian bedą dziury i zarośnięte ścieżki. taka nieszczęsna tradycja zagości na stałe

NAPISZ KOMENTARZ

Please enter your comment!
Please enter your name here