Bójka przed Dino

14
497

Na miejscu pracuje patrol lwóweckiej policji, który wyjaśnia okoliczności zdarzenia, do którego doszło w czwartkowy wieczór kilka minut przed godziną 21. przed marketem we Wleniu.

Jak wynika z relacji mieszkańców między dwoma mężczyznami doszło do szarpaniny i wymiany ciosów. Polała się krew. W międzyczasie jeden z nich skopał auto drugiego … Na szczęście eskalację zdarzeń przerwało powiadomienie mundurowych.

14 KOMENTARZE

    • Co kto ma do handlarzy i rozbieraczy? Nie o tym WGL temat. A to że komuś żal dupe ściska że ci co handluja to mają i nie proszą pod sklepami o 2zl od 7rano to już inna postać rzeczy.

      • będziecie mieli handel autami częściami bez założonej działalności, a gdzie plastiki utylizujecie ? są zdjęcia 🙂 ciągłe ogłaszanie się na fb że kupujecie złomujecie auta było słabe… ale wszystko jest zapisane i sfotografowane. pamiętajcie ziemniaki gotują sie pomału… wasz biznes dnia ma policzone…

        • Skąd wiesz kto ma działalność A kto nie ma. Jak nie masz co robić idź do roboty a nie się interesujesz innymi bo 500 + się powoli kończy. Ci handlarze i rozbieracze mają legalną działalność więc co jedynie możesz popatrzeć jak robią pieniądz. Pracują uczciwie nie to co inni.

  1. Napewno poszlo o granie do auta ktory czarny wziol od tego drogiego goscia i sprzedal mu je bo brakowalo czarnemu na picie bo chla ze szwoja przesliczna zonka do tego stopnia ze oboje maja padaczke alkocholowa

NAPISZ KOMENTARZ

Please enter your comment!
Please enter your name here