Atuty szkoły w Rakowicach Wielkich

0
715
szkoła w rakowicach wielkich
ZSET w Rakowicach Wielkich

Szkoła średnia w Rakowicach Wielkich jest jedną z chętniej wybieranych przez młodzież placówek w regionie. Dziś do Zespołu Szkół Ekonomiczno- Technicznych uczęszcza blisko siedmiuset uczniów. Kształcą się oni w technikum, liceum oraz branżowej szkole I stopnia.

 

 

– Atutem szkoły w Rakowicach jest szybki rozwój, doskonałe przygotowanie do rynku pracy młodzieży, rozszerzanie kompetencji, które pozwalają im wejść w świat cyfrowy, zawodowy. Wszystko to odbywa się i poprzez takie nasze wewnętrzne działania tutaj w szkole, dydaktykę ale też i poprzez wszystkie działania zewnętrzne; wyjazdy, warsztaty, wycieczki dydaktyczne, czy spotkania ze specjalistami. – wskazuje Pani Monika Citow Wicedyrektor ZSET w Rakowicach Wielkich.

Placówka oferuje młodzieży doskonałą bazę dydaktyczną i świetnie przygotowaną kadrę pedagogiczną, która cały czas się doskonali.

– My też musimy swoje kompetencje podnosić żeby sprostać wymaganiom dzisiejszego świata i cały czas to robimy. Młody człowiek oprócz tego, że będzie się u nas uczył to także będzie się dobrze bawił, ponieważ mamy bardzo atrakcyjne metody nauczania. – podkreśla Pani Wicedyrektor.

Nie bez znaczenia podczas wyboru tej szkoły jest tu także internat.

– To wspaniałe miejsce, panuje u rodzinna atmosfera, są doskonałe posiłki, świeżo przygotowywane z bardzo dobrych produktów. Staramy się żeby było jak najzdrowiej, najciekawiej i było bardzo dużo zajęć dodatkowych. Oprócz mieszkania internat oferuje również mnóstwo zajęć z wychowawcami, takich kreatywnych i doskonalących w różnych dziedzinach. – dodaje Pani Monika Citow.

Z ofertą szkoły można zapoznać się na stronie placówki zsetrakowice.pl

NAPISZ KOMENTARZ

Please enter your comment!
Please enter your name here