Apel Roberta Obaza Posła na Sejm RP

5
744
Poseł Robert Obaz

Szanowni Państwo,

Sytuacja w jakiej obecnie znajduje się nasz kraj jest niezwykle skomplikowana i trudna. Ograniczenia nałożone na mieszkańców utrudniają zwyczajne funkcjonowanie, do którego wszyscy przywykliśmy. Koronawirus, będący przyczyną światowej pandemii, jest zagrożeniem dla nas wszystkich, ale szczególnie narażone są osoby starsze. Z tego powodu wszyscy, bez względu na przynależność polityczną czy głoszone poglądy, powinniśmy się zjednoczyć, aby na miarę naszych możliwości, pomagać osobom potrzebującym. W tej chwili najważniejsze jest zdrowie Polek i Polaków.

Zwracam się z prośbą, aby w mediach apelować o wspieranie osób po 65 roku życia będących w grupie ryzyka. Osoby starsze, w trosce o swoje zdrowie, bezwzględnie powinny pozostać w domach. Wielu z nich mieszka samotnie i nie ma kogo poprosić o zrobienie zakupów czy wykupienie leków w aptece. Wierzę, że uświadomienie sytuacji, w jakiej znalazły się dzisiaj takie osoby, poruszy ludzi i zachęci ich do pomocy.

Bądźmy odpowiedzialni nie tylko za siebie, ale również za osoby z naszego otoczenia. Wzajemna pomoc i troska wpłynie za zahamowanie rozwoju choroby oraz pomoże wszystkim przetrwać ten ciężki okres. Możliwości komunikacji, jakie dają media są ogromne i mogą znacząco wpłynąć na obecną sytuację. Apeluję do Państwa, o wykorzystanie wszystkich kanałów dystrybucji treści, aby rozpowszechniać konieczność pomocy osobom, które tego potrzebują.

 

Z poważaniem Robert Obaz Poseł na Sejm RP

5 KOMENTARZE

  1. Facet z klubu tęczowej biedronki ma ewidentnie coś z deklem. Co za bzdury wszędzie wypisuje. Jakieś bzdurne zapytania, zalecenia i każe to rozsyłać. Poseł od siedmiu boleści. Nadaje się do tarcia chrzanu. Jako wyborca oceniam go na zero. Wg mnie na niczym się nie zna, załapał się na ciepłą posadkę w sejmie, próbuje udawać specjalistę nie znając się na niczym i tyle.

    Podobnie jak jego idol. Robercik zapewniał, że zrezygnuje z mandatu europosła jak będzie startował do sejmu czy na prezydenta. Kasa jednak przemówiła, a swoich wyborców ma tam gdzie mężo-żonę od czasu do czasu(w poważaniu oczywiście mam na myśli). Przykre, ale dla potencjalnego wyborcy takie łamanie wypowiedzianych deklaracji to oszustwo.

NAPISZ KOMENTARZ

Please enter your comment!
Please enter your name here