Znamy gwiazdy Bolesławieckiego Święta Ceramiki

0
2452
zespół Dżem

Jubileuszowe 30. Bolesławieckie Święto Ceramiki odbędzie się w przedostatni weekend sierpnia, czyli w dniach 14- 18 sierpnia 2024 roku. Kto wystąpi na muzycznej scenie?

 

Bolesławieckie Święto Ceramiki jest stałym punktem ważnych wydarzeń kulturalnych na Dolnym Śląsku. Promuje Bolesławiec poprzez pielęgnowanie tradycji garncarstwa i ceramiki. Co roku około 100 wystawców – producentów ceramiki z Polski, Czech i Węgier prezentuje i sprzedaje wyroby ceramiczne: użytkowe, artystyczne oraz biżuterię.

Bolesławieckie Święto Ceramiki to jednak nie tylko ceramika, ale szereg wydarzeń kulturalnych. Jednym z ważniejszych punktów wydarzenia są cieszące się olbrzymią popularnością koncerty.

Wśród gwiazd muzycznej sceny 30. Bolesławickiego Święto Ceramiki zobaczymy i posłuchamy: Smolastego, Gromee, Lanberry, Błażeja Króla oraz zespołu Dżem, do którego już za kilka dni jako nowy wokalista dołączy Sebastian Riedel.

Do kompletu gwiazd BŚC brakuje jeszcze jednej. Organizatorzy wydarzenia na razie trzymają nas w niepewności i nie zdradzają nazwisk, jak tłumaczą, trwają prace mające na celu ustalenie warunków i podpisanie umowy.


NAPISZ KOMENTARZ

Please enter your comment!
Please enter your name here