Drodzy absolwenci i sympatycy ZSOiZ w Lwówku Śląskim.

1
227

Liceum Ogólnokształcące w Lwówku Śląskim w 2026 roku obchodzić będzie 80-lecie istnienia. Szkoła powstała w 1946 roku z inicjatywy Towarzystwa Przyjaciół Szkoły Średniej we Lwówku Śląskim.

 

W późniejszym okresie, w 2003 roku w tym samym obiekcie rozpoczęło działalność Liceum Ogólnokształcące i Zespół Szkół Zawodowych, które dzisiaj działa jako Zespół Szkół Ogólnokształcących i Zawodowych w Lwówku Śląskim.

Obecnie przygotowujemy się do obchodów 80-lecia istnienia Liceum Ogólnokształcącego, które przypadnie na dzień 26 września 2026 roku.

W związku z podejmowanymi działaniami przez zespoły zadaniowe zachęcamy wszystkich, szczególnie absolwentów do włączenia się do organizacji tych obchodów. Szczególną pomoc wykażecie Państwo przesyłając/udostępniając szkole zdjęcia, różne pamiątki oraz wspierając nas swoją wiedzą i doświadczeniami.

Obecnie ustalony jest termin obchodów 80-lecia na dzień 26 września 2026 roku, który odbędzie się na terenie szkoły oraz „Bal absolwentów” w sali balowej „Starej Kotłowni” w Płakowicach https://starakotlownia.lwowek.pl/ dla 300 osób.

Szacowany wstępny koszt balu wraz z atrakcjami wynosi ok. 300 zł od osoby ( w godz. 18.00 – 03.00, konsumpcja z bogatym menu, oprawą muzyczną, atrakcjami dodatkowymi). Możliwe będzie zamówienie indywidualnie noclegu jak również transportu w bardzo przestępnej cenie.

Pełne informacje podane zostaną do wiadomości na przełomie kwietnia i maja 2026 roku z podaniem numeru konta do wpłaty za bal.

Prosimy śledzić naszą stronę internetową: https://zsoizlwowek.pl/ oraz Facebook zsoizlwowek.pl

Wszelkie materiały przesyłać pod adres: [email protected]

1 KOMENTARZ

NAPISZ KOMENTARZ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj