Bezgotówkowe Kino Objazdowe, którego partnerem strategicznym jest Fundacja Polska Bezgotówkowa, kontynuuje podróż po Polsce. Akcja jest odpowiedzią na potrzebę edukacji w zakresie finansów cyfrowych oraz upowszechniania kultury wśród mieszkańców mniejszych miejscowości, w których na co dzień nie ma dostępu do kina. Z myślą o lokalnych przedsiębiorcach przygotowano mobilne biuro Fundacji, w którym można uzyskać szczegółowe informacje na temat płatności cyfrowych oraz dowiedzieć się, jakie programy wsparcia dla małych firm realizuje obecnie Fundacja.
– Naszym zadaniem jest przede wszystkim wspieranie przedsiębiorców w prowadzeniu ich biznesów, zwłaszcza w czasie tak dynamicznych zmian. Wiemy, z jakimi wyzwaniami mierzą się na co dzień. Dzisiaj oferowanie wysokiej jakości usług to niejedyny czynnik decydujący o przewadze konkurencyjnej. Coraz bardziej liczą się dodatkowe udogodnienia dla klientów takie jak szybkość, wygoda, wybór – na przykład w zakresie metod płatności. Gorąco zachęcam przedsiębiorców do odwiedzenia naszego mobilnego biura i skorzystania z wiedzy oraz doświadczenia ekspertów, którzy opowiedzą więcej na temat korzyści płynących z wdrożenia cyfrowych form płatności – komentuje Joanna Erdman, prezeska zarządu Fundacji Polska Bezgotówkowa.
W ramach filmowej trasy po Polsce, przed ośrodkami kultury w każdej odwiedzanej miejscowości pojawi się nowoczesny kamper, a w nim mobilne biuro Fundacji i jej partnerów. Przedsiębiorcy, a także przedstawiciele jednostek samorządowych (np.: szkoły, przedszkola, biblioteki, urzędy) będą mogli na miejscu skorzystać ze wsparcia Programu Polska Bezgotówkowa. Dodatkowo osoby, które odwiedzą mobilne biuro i zostawią wizytówkę otrzymają voucher na bezpłatny popcorn. Więcej informacji na www.filmowobezgotowkowo.pl/dla_firm.
Zapraszamy do kina – filmowa trasa i wyjątkowy repertuar
Już 17 listopada zawita do Lwówka Śląskiego. Na filmowej mapie Bezgotówkowego Kina Objazdowego znalazły się również: Sułkowice, Kolbuszowa, Dynów, Boguchwała, Pińczów, Żarki, Miasteczko Śląskie, Wołów, Szczekociny, Ziębice, Syców, Pszów, Nowogród Bobrzański, Krosno Odrzańskie oraz Skwierzyna. Mieszkańcy tych miejscowości będą mogli obejrzeć najnowsze premiery kinowe.
Główna propozycja w repertuarze to wyświetlany od dnia premiery ogólnopolskiej świąteczny megahit „Listy do M. Pożegnania i powroty”, który powraca w nowej odsłonie. Po 10 latach na ekranach ponownie aktorzy z pierwszych dwóch części “Listów do M.” – Maciej Stuhr, który wcielił się w postać Mikołaja Koniecznego i Roma Gąsiorowska w roli Doris. Obok nich plejada znakomitych aktorów z poprzednich części: Tomasz Karolak, Wojciech Malajkat, Agnieszka Dygant, Piotr Adamczyk czy Janusz Chabior. Kolejna pozycja w repertuarze to pełna zabawnych sytuacji i nieoczekiwanych zwrotów akcji komedia „u Pana Boga w Królowym Moście”, czyli kontynuacja kultowej serii filmów w reżyserii Jacka Bromskiego. W najnowszej części komedii spotykają się po raz kolejny dobrze znani widzom bohaterowie – m.in. proboszcz, komendant i burmistrz. Czy odnalezienie tajemniczych dokumentów w lochach miejscowego kościoła doprowadzi do powstania nowego niepodległego państwa?
Z myślą o familijnych pokazach dla całych rodzin od dnia premiery „Paddington w Peru” – to już 3. część jednej z najlepszych i najbardziej uwielbianych serii filmowych świata. Tym razem, oprócz występujących wcześniej aktorów, zobaczymy nagrodzoną Oscarem Olivię Colman oraz legendarnego Antonio Banderasa. W polskiej wersji językowej usłyszymy natomiast Artura Żmijewskiego w roli Paddingtona oraz Maję Ostaszewską, Mateusza Damięckiego, Roberta Makłowicza, Wiktorię Gąsiewską i Artura Andrusa. Widzowie wspólnie z bohaterami filmu odbędą niezapomnianą podróż życia, która poprowadzi ich od amazońskiej dżungli aż po górskie szczyty Peru.
Więcej informacji na: https://filmowobezgotowkowo.pl/trasa_kina/szczegoly/732
Niespodzianki i rabaty
Dla wszystkich fanów kina i widzów, którzy dokonają płatności na stronie internetowej www.filmowobezgotowkowo.pl lub kartą, telefonem czy za pomocą zegarka w kasie kina oraz w barku kinowym, przewidziano 10% zniżkę na bilety i zestawy kinowe. Organizatorzy proponują również rabaty dla grup zorganizowanych oraz niższe ceny dla studentów i seniorów.
Edukacja w kinie
Fundacja Polska Bezgotówkowa prowadzi szeroko zakrojone działania edukacyjne z zakresu promocji innowacji finansowych, zarówno wśród przedsiębiorców, jak i konsumentów. W ramach projektu, wszyscy widzowie kina będą mogli zapoznać się z ciekawymi materiałami edukacyjnymi. Przed każdym seansem dla przedszkoli i szkół emitowane będą krótkie filmiki edukacyjne z zakresu nauki o finansach i podstawach przedsiębiorczości.
Do końca roku, w ramach II edycji projektu, Fundacja planuje odwiedzić ponad 50 miejscowości w całym kraju, dostarczając mieszkańcom wiedzę na temat finansów cyfrowych i płatności bezgotówkowych wraz z kulturą na najwyższym poziomie.
Ceny biletów: normalne 20 zł, ulgowe 18 zł, grupowe 16 zł
Bilety do kupienia na www.FilmowoBezgotowkowo.pl
Polub nas na Facebooku @FilmowoBezgotowkowo
Więcej informacji o Fundacji na: www.PolskaBezgotowkowa.pl
Organizator: Outdoor Cinema
Partner strategiczny: Fundacja Polska Bezgotówkowa
Partnerzy:
Organizator: Outdoor Cinema
Partner strategiczny: Fundacja Polska Bezgotówkowa
Partnerzy: PKO Bank Polski, Bank Spółdzielczy w Dynowie, Bank Spółdzielczy w Kolbuszowej, Bank Spółdzielczy w Niechobrzu, Bank Spółdzielczy w Szczekocinach, Międzypowiatowy Bank Spółdzielczy w Myszkowie, Bank Spółdzielczy w Otmuchowie, Lubuski Bank Spółdzielczy, Bank Spółdzielczy w Poddębicach, Bank Spółdzielczy w Leśnicy, Bank Spółdzielczy w Drezdenku, Bank Spółdzielczy w Krapkowicach, Bank Spółdzielczy w Kłodawie, Bank Spółdzielczy w Nowej Soli, ESBANK Spółdzielczy oraz eService, Planet Pay, Worldline i Elavon
Partnerzy wspierający: KoKo Kamper, Fundacja Cyberium
Fikcja filmowa to bzdety. Mechanika kwantowa jest lepsza.