Wybierasz się na kurs prawa jazdy? Już teraz zastanów się, jaką szkołę wybrać? Wszystkie szkoły starają się przyciągnąć kursantów i przekonują, że są najlepsze. Jak więc znaleźć ośrodek szkolenia, który dobrze przygotuje Cię do egzaminów i nauczy bezpiecznie jeździć?

 

 

Wybór dobrej szkoły nauki jazdy to wbrew pozorom trudne zadanie. Należy pamiętać, że kurs ma nas przygotować nie tylko do zaliczenia egzaminu i to najlepiej za pierwszym podejściem, ale przede wszystkim, ma nas nauczyć bezpiecznego poruszania się samochodem. Co w trakcie tych zaledwie kilku godzin jest zadaniem co najmniej karkołomnym.

 

Czym się kierujemy przy wyborze szkoły nauki jazdy? Ważna jest oczywiście widoczność szkoły, jej reklama, łatwość nawiązania kontaktu, równie ważna jest cena kursu oraz elastyczność godzin szkolenia i życzliwość instruktora, nieocenionym czynnikiem jest zdawalność i jakże ważne polecenie znajomych.

 

Statystyka zdawalności za 2018 rok, została opracowana przez pracowników Wydziału Komunikacji Starostwa Powiatowego w Lwówku Śląskim. Przedstawia ilość kursantów oraz zdawalność egzaminów teoretycznych i praktycznych. Poniższe tabele zamieszczone są w kolejności przypadkowej.

 

Warto dodać, iż właściciele szkół nauki jazdy są podzieleni, co do oceny tych statystyk. Jedni uważają, iż statystyki w pełni oddają jakość szkolenia, inni wręcz przeciwnie mówią, że te statystyki wcale nie odzwierciedlają rzeczywistości.

 

OSK “Ośrodek Szkolenia Kierowców Mariusz Babiak”, Gryfów Śląski

OSK “EXPERT” Tomasz Mazur, Lwówek Śląski


Ośrodek Szkolenia Kierowców Mirosław Listwan, Lwówek Śląski


Ośrodek Szkolenia Kierowców Sylwia Misiurska, Mirsk


OSK “Hubert” Jacek Żojdzik, Lwówek Śląski


OSK “GM-CAR” Anna Ślusarczyk, Lwówek Śląski


OSK “KOPYTKO” Jacek Kopytko, Płóczki Dolne


OSK “DRIF” Łukasz Jaszkiewicz, Ubocze


OSK “TOBIASZ SZKOL” Eugeniusz Basiukajć, Gryfów Śląski


OSK “Prywatna Szkoła Nauki Jazdy” Bogdan Straszak, Lwówek Śląski


OSK “INSTRUKTOR” Jacek Szawłowski, Lwówek Śląski

NAPISZ KOMENTARZ

Please enter your comment!
Please enter your name here