Sprawca wypadku, w którym zginęło dziecko, poszukiwany listem gończym

8
2032

Na podstawie Listu Gończego z dnia 11 czerwca 2021 roku poszukiwany jest sprawca śmiertelnego wypadku drogowego w miejscowości Koźmin (powiat zgorzelecki) Dominik Hutnik.

 

Prokurator Prokuratury Rejonowej w Zgorzelcu dzisiaj, tj. 11 czerwca 2021 roku wydał List Gończy za poszukiwanym Dominikiem Hutnik urodzonym 4 maja 1996 roku, co, do którego zostało wydane postanowienie o tymczasowym aresztowaniu. Mężczyzna podejrzany jest o spowodowanie wypadku drogowego, w którym zginęło 3-letnie dziecko. Do zdarzenia doszło 6 czerwca br. na drodze W352 relacji Zgorzelec – Bogatynia – tłumaczy podkom. Agnieszka Goguł ze zgorzeleckiej policji i publikuje zdjęcie poszukiwanego mężczyzny.

W przypadku posiadania informacji na temat pobytu mężczyzny prosimy o kontakt z Policją pod numerem telefonu 47 87 322 00 lub 112. Przypominamy, że ukrywanie poszukiwanego lub dopomaganie mu w ucieczce grozi kara pozbawienia wolności do lat 5. – dodaje policjantka, która każdej osobie, która przyczyni się do ustalenia miejsca pobytu poszukiwanego zapewnia anonimowość.

Zgorzelec: 3- letnie dziecko zginęło w wypadku

8 KOMENTARZE

  1. Dla niego niema żadnej litości ani pobłażania wyrozumiałości! Zwykły człowiek bez godności i czci. Niech spojrzy rodzinie w oczy i stanie wprost przed wszystkimi domownikami i powie jaki żywot stworzył dla tamtej rodziny!!!!!! Tragedia koszmar ! Zabrał życie dziecku 3tniemu . Cóż Oni ci zrobili ? Chciałeś pokazać jakiś gieroj za kierownicą ? Co osiągnąłeś człowieku bez wyobraźni ???? Uciekasz jak zwierze na polowaniu ale bądź pewien , że do samej śmierci z tym będziesz żył ! Piętnem oglądania się za siebie i oczekiwaniem co jutro przyniesie ??? a przyniesie nawet się nie spodziejesz kiedy nastąpi ta chwili i będziesz w kajdankach. Później dopiero przyjdzie czas na przemyślenie !!!!!! Oby minimum 15 lat!!!!!!!!!!

    • oczywiście, że karać trzeba, ale swoje fantazje i dewiacje proszę zostawić w domu. z ludźmi piszącymi takie komentarze jest tak samo jak z łowcami pedofilów, którzy sami okazywali się pedofilami 🙂

NAPISZ KOMENTARZ

Please enter your comment!
Please enter your name here