Rajd rowerowy „Zakończenie sezonu rowerowego z Powiatem Lwóweckim”

0
494

Rajd odbędzie się 3 października 2020. Przygotowaliśmy dla Was jak zwykle dwie pętle – jedna krótka ok. 20 km, na rodzinny wyjazd. Druga – bardziej wymagająca, wynosi ok. 50 km – za to po drodze będzie wydawana ciepła zupa. Na mecie na wszystkich uczestników będzie czekać ciepły posiłek. W rajdzie weźmie udział również silna reprezentacja z naszego partnerskiego miasta Żacler w Czechach. Ze względu na szczególną sytuację w kraju prosimy wszystkich uczestników o odpowiedzialny udział w rajdzie.

 

Szczegółowy program imprezy

  • Data: 03.10.2020
  • godz. 10:00 – start dużej pętli (50 km) z rynku w Lwówku Śląskim
    trasa: https://en.mapy.cz/s/jetedetore
  • godz. 11:00 – start małej pętli (ok. 20 km) z rynku w Lwówku Śląskim
    trasa: https://en.mapy.cz/s/kunahupuca
  • ok. godz. 12:00 -17:00 – przyjazd uczestników na metę, ciepły posiłek

Zachęcamy bardzo serdecznie wszystkich mieszkańców Powiatu Lwóweckiego – oraz wszystkich miłośników naszych ścieżek rowerowych do wzięcia udziału w naszym rajdzie. Jak zawsze liczy się dobra zabawa, a nie miejsce na mecie – nasze rajdy to nie wyścig, a rekreacja.

Warunkiem uczestnictwa w rajdzie jest wcześniejsze złożenie wypełnionego i podpisanego oświadczenia w Wydziale Rozwoju, Integracji Europejskiej i Promocji Starostwa Powiatowego we Lwówku Śląskim, ul. Szpitalna 4, Lwówek Śląski, II piętro, pok. 216, w terminie do 2 października 2020 lub wypełniony i własnoręcznie podpisany skan oświadczenia na mail: d.majchrowski@powialtlwowecki.pl

Wszelkie informacje dostępne są na stronie internetowej Powiatu Lwóweckiego:
https://powiatlwowecki.pl/pl/article/2086

KONTAKT Z ORGANIZATOREM:

Powiat Lwówecki, ul. Szpitalna 4, 59-600 Lwówek Śląski, pok. 216
e-mail:promocja@powiatlwowecki.pl,
telefon: 75 782 36 53

Rajd „Zakończenie sezonu rowerowego z Powiatem Lwóweckim” realizowany jest w ramach projektu „Od źródeł Bobru do Powiatu Lwóweckiego“, który jest współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego oraz środków budżetu państwa za pośrednictwem Euroregionu Nysa.

NAPISZ KOMENTARZ

Please enter your comment!
Please enter your name here