Pomoc dla rodziny pogorzelców ze Zbylutowa

10
2363

Widok spalonych pokoi, mebli, ubrań i sprzętów codziennego użytku jest przerażający. Do tego swąd spalenizny i nadal kapiąca z sufitu woda. Tak wygląda dom młodego małżeństwa z dwuletnią córeczką po pożarze, do którego doszło w czwartkowe popołudnie w Zbylutowie koło Lwówka Śląskiego.

 

Tuż po tragedii rodzina schronienie znalazła u bliskich, jednak jak sami przyznawali wyszli z domu tak jak stali. Stracili niemal wszystko, na szczęście nie stracili siebie i wiary w ludzi, w ich dobre serca.

“Żywioł strawił całe piętro mieszkalne, na którym znajdował się dorobek życia Patrycji i Tomka w tym sprzęt, ubrania, meble, zabawki malutkiej Zuzi.” – tłumaczy Sara, która dziś założyła zbiórkę dla pogorzelców i dodaje, iż rodzina chciałaby jak najszybciej odremontować swój dom, bo obecnie pomieszkują kontem u najbliższej rodziny.

Najbardziej potrzebne są materiały budowlane. “Rodzina zwraca się z prośbą do ludzi z dobrym sercem o wpłaty, każda złotówka w obecnej chwili się liczy. Postaramy się z Patrycją i Tomkiem podziękować wszystkim razem i każdemu z osobna.” – zapewnia inicjatorka zbiórki, która dostępna jest pod adresem:

https://pomagam.pl/fr3934/wsparcie/

10 KOMENTARZE

  1. wladze sa tylko jak ich dotyczy burmiszczowej tylko chodzilo jak najwieksza dostanie podwyrzke a ludzie sami sobie radzcie takie sa wlodarze patrza za swoim i swoja rodzina

    • Kontenery nie są drogie wtedy ,kiedy ,Gminy robią remonty z funduszy przyznawane przez Państwo ,na przykładzie komisariatu w Gryfowie, 5-milionów remont ma kosztować, Co to jest 5-milionów ,tak by to skomentowali.

NAPISZ KOMENTARZ

Please enter your comment!
Please enter your name here