Nagroda za pomoc w odnalezieniu skradzionego Nissana. Służył do transportu osoby niepełnosprawnej

3
1636

Policjanci ze Złotoryi prowadzą czynności w sprawie kradzieży samochodu osobowego marki Nissan Qashqai. Auto służyło między innymi do transportu osoby niepełnosprawnej. Niestety aktualnie rodzina pozbawiona jest jakiegokolwiek środka lokomocji. Wszelkie osoby posiadające informacje w tej sprawie proszone są o kontakt ze złotoryjską Policją. Za pomoc w ujęciu sprawcy i odzyskaniu auta wyznaczono nagrodę finansową. Zapewniamy anonimowość!

 

Komenda Powiatowa Policji w Złotoryi prowadzi postępowanie w sprawie kradzieży samochodu osobowego marki Nissan Qashqai, koloru czarnego, o numerach rejestracyjnych DZL 01499. Auto zostało skradzione w Złotoryi z publicznego parkingu pomiędzy ulicami Rynek i Szkolną. Do zdarzenia doszło między 14 i 15 stycznia bieżącego roku.

Z ustaleń funkcjonariuszy wynika, że właścicielem auta jest osoba w wieku senioralnym, która dodatkowo opiekuje się osobą niepełnosprawną. Niestety, aktualnie rodzina pozbawiona jest niezbędnego środka transportu. W związku z powyższym, Robert Pawłowski, Burmistrz Miasta Złotoryja na wniosek Komendy Powiatowej Policji w Złotoryi wyznaczył nagrodę 2000 złotych za pomoc w ujęciu sprawcy tego przestępstwa i odzyskaniu skradzionego auta.

Wszelkie informacje w tej sprawie prosimy kierować do Komendy Powiatowej Policji w Złotoryi przy ul. Kościuszki 5. Informacje można przekazywać telefonicznie na numer telefonu 47 87 44 200 lub mailowo na adres: komendant@zlotoryja.wr.policja.gov.pl.

Zapewniamy anonimowość!

Policjanci odzyskali skradzionego Nissana

 

3 KOMENTARZE

NAPISZ KOMENTARZ

Please enter your comment!
Please enter your name here