Kierująca BMW trafiła do szpitala

23
3804
zdjęcie udostępnione przez czytelników - dziękujemy

Kierująca samochodem osobowym marki BMW kobieta z nieustalonych przyczyn straciła panowanie nad pojazdem i ten wbił się w drzewo.

 

Do zdarzenia doszło w piątkowe popołudnie na drodze powiatowej pomiędzy Lubomierzem a Radoniowem. Z ustaleń lwóweckiej policji wynika, iż kierująca BMW 36- letnia kobieta w pewnym momencie, na łuku drogi straciła panowanie nad pojazdem i ten z impetem wbił się w drzewo.

Kobieta ze złamaniami trafiła do szpitala.

Po raz kolejny apelujemy o ostrożność. Szczególne w takich warunkach pogodowych, z jakimi mamy do czynienia w ostatnich dniach, gdzie deszcz przeplata się z przymrozkami, gdzie widoczność jest bardzo słaba o tragedię naprawdę nie trudno.

23 KOMENTARZE

  • Te luk, myślę, że powinieneś słownika zasięgnąć, bo jak już się pisze to bez błędów, bo taki trochę obciach, może i kobiecina zapieprzała, tego nie wiem, myślę, że nie mnie oceniać, tobie luk też nie. Napewno wiem, że Ty powinieneś zaglądać do słownika. Elo

  • Nie zawiodła pogoda, prędkość tym razem w miarę normalna, opanowała jak mogła. Miała wybór albo walić w auto z naprzeciwka, albo w rów, do rowu się nie dało. Niestety bmw tak jak piszesz warczało, już nie powarczy 🙁

 1. Witam. Posiadam wszystkie części do tego oraz do wielu innych modelów BMW. Zainteresowanych zapraszam do kontaktu.
  “U nas wszystko jest już przygotowane, wystarczy tylko odebrać”

 2. Nie zawiodła pogoda, prędkość tym razem w miarę normalna, opanowała jak mogła. Miała wybór albo walić w auto z naprzeciwka, albo w rów, do rowu się nie dało. Niestety bmw tak jak piszesz warczało, już nie powarczy 🙁

 3. ja wiem co innego bylem jednym z pierwszych osób na miejscu zdarzenia . nie zapieprzała,nie był to luk zakrętu a jechała normalnie mijając się z busem oderwało się kolo a auto wczoraj odebrała od mechanika po wymianie łożyska w kole. czyżby czegoś nie dokręcił.

 4. Nikt z was nie ma pojęcia o tej pani jak jeździ itd. ja nie znam kobiety która by tak dobrze jeździła jak ona a tylko dzięki jej umiejętnością tak się skończyło jak się skończyło. Dlatego darujcie sobie te komentarze które nie mają żadnej wartości tak jak i ich właściciele….

 5. Ehh ludzie jak to fajnie snuć przypuszczenia… A jak boli, jak się nie wie jak naprawdę było. No, ale to taka natura. Karakan z tej wiochy wiecznie ma coś do powiedzenia. Karma wraca. Ostatnio karakan tak zahaczyłeś pobocze, że wstyd. Okulary nie pomogły, szkoda felgi.

 6. Kurczę ta babka naprawdę umiała jeździć, wiedziała więcej o bmw niż nie jeden mechanik, nie raz mówiła, co może być w mojej bejci… Coś zawiodło, może prędkość, a może auto?? To pasjonatka tej marki. Zdrowia

 7. Kurczę szok, ta kolesiówa to spoko zwykła dziewczyna, nie z łbem do góry.
  Co się stało?? Żyje?? Poznałem Panią w przedszkolu, super gadka. Raczej rozważna,to co nie pykło.
  To nie typ latającej lejdi

NAPISZ KOMENTARZ

Please enter your comment!
Please enter your name here