Jest praca w Starostwie

5
2722
zdjęcie poglądowe, fot. Lwówecki.info

Starostwo Powiatowe w Lwówku Śląskim poszukuje pracownika. Właśnie Starosta ogłosił nabór, który potrwa do 30 lipca 2020 r.

Starosta Lwówecki ogłosił nabór na Pracownika w Wydziale Rozwoju, Integracji Europejskiej i Promocji Starostwa Powiatowego w Lwówku Śląskim w wymiarze całego etatu

Wymagania niezbędne:

  1. wykształcenie wyższe, preferowana specjalność odpowiadająca zakresowi pracy wydziału lub administracyjne,
  2. znajomość przepisów z zakresu prawa budowlanego, zamówień publicznych, oraz ustawy o samorządzie powiatowym,
  3. dobra znajomość obsługi pakietu biurowego MS Office.

Wymagania dodatkowe (mile widzialne):

  1. doświadczenie w zakresie nadzorowania prowadzenia robót budowlanych w tym remontów i inwestycji,
  2. umiejętność pracy w zespole.

Szczegółowy zakres zadań wykonywanych na stanowisku obejmuje między innymi:

Wykonywanie zadań wynikających z ustawy prawo budowlane, prawo zamówień publicznych oraz ustawy o samorządzie powiatowym, w szczególności:

  • Nadzór nad przygotowaniem inwestycji i remontów do realizacji.
  • Prowadzenie inwestycji i remontów pod względem formalnym i merytorycznym.
  • Rozliczanie inwestycji i remontów.
  • Przygotowanie materiałów przetargowych dla inwestycji i remontów objętych zamówieniami publicznymi i prowadzenie procedur przetargowych do podpisania umowy włącznie.
  • Przygotowywanie materiałów i informacji niezbędnych do przygotowywania wniosków o dofinansowanie inwestycji i remontów.
  • Sporządzanie sprawozdań, analiz i informacji w zakresie prowadzonych spraw.
  • Archiwizacji dokumentów Wydziału.

Wymagane dokumenty:

  • CV;
  • list motywacyjny z opisem doświadczenia zawodowego;
  • kopie dokumentów poświadczające wykształcenie;
  • inne dokumenty poświadczające posiadane kwalifikacje i umiejętności

( kopie zaświadczeń o ukończonych kursach, szkoleniach );

  • własnoręcznie podpisane:
  • oświadczenie o niekaralności;
  • oświadczenie o spełnieniu wymogów art.6.ust.1 oraz art.6.ust.3 ustawy z dnia 21 listopada 2008 roku o pracownikach samorządowych ( Dz. U.2019.1282.j.t.);
  • oświadczenie kandydata o wyrażeniu zgody na przetwarzanie danych osobowych na potrzeby realizacji procesu rekrutacji.*

Informacje dodatkowe:

  • Aplikacje w zamkniętej kopercie opatrzonej dopiskiem „nabór na stanowisko Pracownika w Wydziale Rozwoju, Integracji Europejskiej i Promocji Starostwa Powiatowego w Lwówku Śląskim” należy złożyć do dnia 30 lipca 2020 r. w sekretariacie Starostwa Powiatowego w Lwówku Śląskim Szpitalna 4 , 59-600 Lwówek Śląski (decyduje data wpływu do sekretariatu Starostwa);
  • Kandydaci spełniający wymagania formalne zostaną zaproszeni do udziału w rozmowie kwalifikacyjnej;
  • W miesiącu poprzedzającym miesiąc ogłoszenia o naborze wskaźnik zatrudnienia osób niepełnosprawnych w Starostwie Powiatowym, w rozumieniu przepisów o rehabilitacji zawodowej i społecznej oraz zatrudnieniu osób niepełnosprawnych, przekracza 6%, co oznacza że nie zachodzi sytuacja o której mowa w art.13 a ust.2 ustawy z 21 listopada 2008 r. o pracownikach samorządowych (Dz.U.2019.1282.j.t.)

pełna treść ogłoszenia >tutaj<

5 KOMENTARZE

  1. Wymagania jak na prezydenta a i tak pewnie jakiś sąsiad albo ktoś z rodziny wejdzie na ciepłą posadkę i jak się okaże 3/4 oczekiwań nie spełni także ja osobiście czekam na info kto zdobędzie posadkę i oczywiście proszę przedstawić CV

Skomentuj Obserwator Anuluj odpowiedź

Please enter your comment!
Please enter your name here