Slider_wyrok-okladka Slider_piec Slider_kto-przygarnie-lwowecki-schron Slider_lwowek-slaski-bariery-wojska-polskiego-2018 Slider_lwowek-slaski-pasy-obok-przejscia

Ostatnia kolejka IV ligi oraz przedostatnie kolejki okręgówki, A i B klasy

A A A Pdf Print16x16 Mail16x16
Napisano dnia: 2018-06-10 18:33:40
30 - ostatnia - kolejka IV ligi
Włókniarz Mirsk 2-4 Sudety Giebułtów

lp nazwa mecz pkt
1 Apis Jędrzychowice 30 73
2 AKS Strzegom 30 73
3 Chrobry II Głogów 30 56
4 Orkan Szczedrzykowice 30 54
5 Stal Chocianów 30 48
6 Odra Ścinawa 30 47
7 Sudety Giebułtów 30 44
8 Karkonosze Jelenia Góra 30 43
9 Olimpia Kowary 30 43
10 Włókniarz Mirsk 30 36
11 Sparta Grębocice 30 36
12 Orla Wąsosz 30 36
13 Górnik Złotoryja 30 33
14 Nysa Zgorzelec 30 20
15 Górnik Boguszów-Gorce 30 18
16 Olimpia Kamienna Góra 30 13

29 - przedostatnia - kolejka okręgówki
Stella Lubomierz 1-2 BKS Bobrzanie Bolesławiec
Gryf Gryfów Śląski 1-1 Granica Bogatynia

lp nazwa mecz pkt
1  Victoria Ruszów  29  64
2  BKS Bobrzanie Bolesławiec  29  60
3  GKS Warta Bolesławiecka  29  54
4  Piast Wykroty  29  52
5  Lotnik Jeżów Sudecki  29  48
6  Gryf Gryfów Śląski  29  42
7  Stella Lubomierz  29  41
8  Granica Bogatynia  29  38
9  Cosmos Radzimów  29  38
10  Hutnik Pieńsk  29  37
11  Łużyce Lubań  29  37
12  Pogoń Świerzawa  29  35
13  Julia Szklarska Poręba  29  35
14  Sparta Zebrzydowa  29  24
15  Orzeł Wojcieszów  29  23
16  TS Parzyce  29  20
TS Parzyce wycofało się z rozgrywek po rundzie jesiennej.
 
25 - przedostatnia - kolejka, I grupy, A klasy
KS 1946 Chełmsko Śląskie 1-2 Czarni Strzyżowiec
Pogoń Wleń 1-4 Orzeł Mysłakowice

lp nazwa mecz pkt
1 Piast Bolków 23 61
2 KS Łomnica 23 54
3 Lechia Piechowice 23 49
4 Orzeł Mysłakowice 23 46
5 Budowlani Wojcieszów 23 33
6 KS 1946 Chełmsko Śląskie 23 29
7 Pogoń Wleń 23 28
8 Czarni Strzyżowiec 23 28
9 Dolomit Pisarzowice 23 27
10 Halniak Miłków 23 24
11 Czarni Przedwojów 23 24
12 Amfibolit Leszczyniec 23 14
13 Victoria Czadrów 23 9
  
25 - przedostatnia - kolejka II grupy, A klasy
WKS Żarki Średnie 2-7 Czarni Lwówek Śląski
Włókniarz Leśna 8-0 Fatma Pobiedna
Pogoń Markocice 7-4 Chmielanka Chmieleń
Błękitni Studniska Dolne 4-0 LZS Kościelnik
Olsza Olszyna Lubańska 3-0 Skalnik Rębiszów
Kwisa Świeradów Zdrój 6-0 Iskra Łagów
Piast Zawidów 8-0 Zryw Bratków

lp nazwa mecz pkt
1 Pogoń Markocice 25 69
2 Włókniarz Leśna 25 59
3 Piast Zawidów 25 54
4 Błękitni Studniska Dolne 25 52
5 Kwisa Świeradów Zdrój 25 49
6 Czarni Lwówek Śląski 25 46
7 Olsza Olszyna Lubańska 25 44
8 LZS Kościelnik 25 33
9 Iskra Łagów 25 25
10 Skalnik Rębiszów 25 24
11 WKS Żarki Średnie 25 21
12 Chmielanka Chmieleń 25 20
13 Zryw Bratków 25 10
14 Fatma Pobiedna 25 5
 

21 - przedostatnia - kolejka II grupy, B klasy
Zryw Ubocze 1-1 LZS Stara Kamienica
Mitex Podgórzyn 3-0 Bobry Wojanów
Kwisa Mroczkowice 4-3 Juvenia Rybnica
KS Pławna - KS Maciejowa
WKS Pilchowice 3-1 GLKS Jeżów Sudecki/Czernica

lp nazwa mecz pkt
1  LZS Stara Kamienica 20 42
2 Kwisa Mroczkowice 19 38
3 Julia II Szklarska Poręba 19 37
4 KS Maciejowa 18 36
5 Mitex Podgórzyn 19 27
6 WKS Pilchowice 18 26
7 Juvenia Rybnica 18 22
8 GLKS Jeżów Sudecki II 19 21
9 Bobry Wojanów 19 17
10 Zryw Ubocze 19 11
11 KS Pławna 18 9

25 - przedostatnia - kolejka III grupy, B klasy
LZS Niwnice 3-3 LKS Kraśnik Dolny
Majdan Bolesławice 4-12 Zbylut Zbylutów
Orzeł Gościszów 6-1 LZS Kotliska

lp nazwa mecz pkt
1 Twardy Świętoszów    
2 Orzeł Gościszów    
3 LKS Mierzwin    
4 Znicz Kruszyn    
5 Majdan Bolesławice    
6 LZS Niwnice    
7 LKS Kraśnik Dolny    
8 Zbylut Zbylutów    
9 LZS Nowa    
10 Kolonia Bolesławiec    
11 LZS Kotliska    
12 Bóbr Dąbrowa Bolesławiecka    
13 Leśnik II Osiecznica    
14 Jawa Otok    
Jawa Otok została wycofana z rozgrywek po 19
Komentarze:
Brak komentarzy.
Dodaj komentarz

Kalendarz wydarzeń

Prev
Lipiec 2018
Next
Po Wt Śr Cz Pi So Nd
1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31

NAJNOWSZE ARTYKUŁY

Mini_czolowe-zderzenie-w-rybnicy
Czwartek, 2018-07-19
List_mini_straz-miejska
Czwartek, 2018-07-19
List_mini_woda-nie-do-spozycia
Czwartek, 2018-07-19
List_mini_iza-horanin-2018
Czwartek, 2018-07-19
List_mini_odzyskany-sprzet-lesna--2-
Czwartek, 2018-07-19
List_mini_wypadek-rolowice-honda-2018
Środa, 2018-07-18
List_mini_przebudowa-skweru-lwowek-slaski-2018
Środa, 2018-07-18
List_mini_puchar-polski-ozpn
Środa, 2018-07-18
List_mini_wypadki
Środa, 2018-07-18
List_mini_sinice-jezioro-pilchowickie-2018-mini
Wtorek, 2018-07-17
List_mini_pies-szuka-domu-ubocze
Wtorek, 2018-07-17
List_mini_walizka
Wtorek, 2018-07-17
List_mini_mlodzi-i-starzy-na-spadochronach
Wtorek, 2018-07-17
NAJCZĘŚCIEJ KOMENTOWANE
Aktualności | Wydarzenia | Ludzie | Samorząd | Na sygnale | Wywiady | Historia | Galeria | Ogłoszenia |  Reklama | Praca