Koniec sezonu 2017/2018. Wyniki ostatnich meczy i tabele

A A A Pdf Print16x16 Mail16x16
Napisano dnia: 2018-06-17 18:12:35
30 kolejka klasy okręgowej
Hutnik Pieńsk 2-1 Gryf Gryfów Śląski
Sparta Zebrzydowa 1-10 Stella Lubomierz

lp nazwa mecz pkt
1 Victoria Ruszów 30 67
2 BKS Bobrzanie Bolesławiec 30 63
3 Piast Wykroty 30 55
4 GKS Warta Bolesławiecka 30 54
5 Lotnik Jeżów Sudecki 30 51
6 Stella Lubomierz 30 44
7 Gryf Gryfów Śląski 30 42
8 Granica Bogatynia 30 41
9 Hutnik Pieńsk 30 40
10 Łużyce Lubań 30 40
11 Cosmos Radzimów 30 38
12 Julia Szklarska Poręba 30 35
13 Pogoń Świerzawa 30 32
14 Orzeł Wojcieszów 30 26
15 Sparta Zebrzydowa 30 24
16 TS Parzyce 30 20
 

26 kolejka I grupy, A klasy (ostatnie mecze jeszcze trwają)
Czarni Przedwojów 4-3 Pogoń Wleń
Czarni Strzyżowiec 1-1 KS Łomnica

lp nazwa pkt
1 Piast Bolków 64
2 KS Łomnica 55
3 Lechia Piechowice 50
4 Orzeł Mysłakowice 46
5 Budowlani Wojcieszów 36
6 KS 1946 Chełmsko Śląskie 32
7 Czarni Strzyżowiec 29
8 Pogoń Wleń 28
9 Dolomit Pisarzowice 28
10 Czarni Przedwojów 27
11 Halniak Miłków 24
12 Amfibolit Leszczyniec 14
13 Victoria Czadrów 9
 

26 kolejka, II grupy, A klasy
(ostatnie mecze jeszcze trwają)
Czarni Lwówek Śląski 4-1 Piast Zawidów
Zryw Bratków 0-6 Kwisa Świeradów Zdrój
Iskra Łagów 2-4 Olsza Olszyna Lubańska
Skalnik Rębiszów 0-1 Błękitni Studniska Dolne
LZS Kościelnik 1-3 Pogoń Markocice
Chmielanka Chmieleń 0-5 Włókniarz Leśna
Fatma Pobiedna 2-4 WKS Żarki Średnie

lp nazwa mecz
1 Włókniarz Leśna 65
2 Piast Zawidów 60
3 Błękitni Studniska Dolne 58
4 Kwisa Świeradów Zdrój 52
5 Czarni Lwówek Śląski 52
6 Olsza Olszyna Lubańska 50
7 Pogoń Markocice 42
8 LZS Kościelnik 36
9 Iskra Łagów 25
10 WKS Żarki Średnie 24
11 Skalnik Rębiszów 24
1 Chmielanka Chmieleń 23
13 Fatma Pobiedna 11
14 Zryw Bratków 10
 

22 kolejka, II grupy, B klasy
ulia II Szklarska Poręba 2-1 WKS Pilchowice
GLKS Jeżów Sudecki 2-2 KS Pławna
KS Maciejowa 3-4 Kwisa Mroczkowice
Juvenia Rybnica 2-2 Mitex Podgórzyn
Bobry Wojanów 4-2 Zryw Ubocze

lp nazwa pkt
1 LZS Stara Kamienica  42
2 Kwisa Mroczkowice  41
3 Julia II Szklarska Poręba  40
4 KS Maciejowa  39
5 Mitex Podgórzyn  28
6 WKS Pilchowice  26
7 Juvenia Rybnica  23
8 GLKS Jeżów Sudecki  22
9 Bobry Wojanów  20
10 Zryw Ubocze  11
11 KS Pławna  10
 
22 kolejka, III grupy, B klasy
LZS Kotliska 7-5 Majdan Bolesławice
Zbylut Zbylutów 0-1 Twardy Świętoszów
Leśnik II Osiecznica 2-4 LZS Niwnice

lp
nazwa
pkt
1
Twardy Świętoszów
69
2
Orzeł Gościszów
65
3
LKS Mierzwin
48
4
Znicz Kruszyn
47
5
LZS Niwnice
44
6
Majdan Bolesławice
42
7
LKS Kraśnik Dolny
38
8
LZS Nowa
33
9
Zbylut Zbylutów
32
10
LZS Kotliska
27
11
Kolonia Bolesławiec
26
12
Bóbr Dąbrowa Bolesławiecka
24
13
Leśnik II Osiecznica
18
Komentarze:
Brak komentarzy.
Dodaj komentarz

Kalendarz wydarzeń

Prev
Wrzesień 2018
Next
Po Wt Śr Cz Pi So Nd
1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30

NAJNOWSZE ARTYKUŁY

Mini_prokurator
Poniedziałek, 2018-09-24
List_mini_plac-ratuszaowy-gryfow
Poniedziałek, 2018-09-24
List_mini_lwowek-nis-spotkanie-z-wyborcami-2018
Poniedziałek, 2018-09-24
List_mini_do-rejestru-wyborcow-mozna-sie-dopisac-przez-internet
Poniedziałek, 2018-09-24
List_mini_wspolzawodnictwo-szkol-logo
Poniedziałek, 2018-09-24
List_mini_uwaga-trojkat-ostrzegawczy
Niedziela, 2018-09-23
List_mini_kww-ireneusza-maciejczyka-lwowek-2018-mini
Sobota, 2018-09-22
List_mini_zapomniana-wieza-ksiazeca-pod-lwowkiem-slaskim
Piątek, 2018-09-21
List_mini_policjanci-poszukuja-lukasza-molke
Piątek, 2018-09-21
List_mini_wlen-wybory-2018-poznaj-kandydatow
Piątek, 2018-09-21
List_mini_lwowek-slaski-wybory-2018-poznaj-kandydatow
Piątek, 2018-09-21
List_mini_king-of-poland-nadciaga--s
Piątek, 2018-09-21
List_mini_policjant
Piątek, 2018-09-21
NAJCZĘŚCIEJ KOMENTOWANE
Aktualności | Wydarzenia | Ludzie | Samorząd | Na sygnale | Wywiady | Historia | Galeria | Ogłoszenia |  Reklama | Praca