Mirsk: Oficjalne wyniki wyborów

Państwowa Komisja Wyborcza podała oficjalne wyniki wyborów z terenu gminy Mirsk. Wiemy już kto została radnym i kto przez najbliższe pięć lat będzie zasiadał na fotelu burmistrza



Okręg Nr 1 TOMCZUK Jan - 65 głosy, 24.90% - Nie
Okręg Nr 1 SZCZEPAŃCZYK Jolanta Anna - 19 głosów, 7.28% - Nie
Okręg Nr 1 JANOWSKA Elżbieta Krystyna - 104 głosy, 39.85% - Tak
Okręg Nr 1 KONSUR Piotr Andrzej - 73 głosy, 27.97% - Nie

Okręg Nr 2 CHOJNACKI Feliks Zdzisław - 72 głosy, 32.14% - Nie
Okręg Nr 2 KREIS EWA Wioletta 99 głosów, 44.20% - Tak
Okręg Nr 2 MORZECKI Szymon Stefan 53 głosy, 23.66% - Nie

Okręg Nr 3 MACIOCH Ewelina Kamila - 28 głosów, 14.81% - Nie
Okręg Nr 3 BASZAK Bartosz Marcin - 98 głosów, 51.85% - Tak
Okręg Nr 3 CINCIRUK Dorota Janina - 63 głosy, 33.33% - Nie

Okręg Nr 4 SIERADZKI Krystian Julian - 38 głosów, 14.73% - Nie
Okręg Nr 4 OŚ Jan - 81 głosów, 31.40% - Tak
Okręg Nr 4 TOMKÓW Wojciech Adam - 30 głosów, 11.63% - Nie
Okręg Nr 4 TOMCZUK Józefa - 55 głosów, 21.32% - Nie
Okręg Nr 4 DOMIN Maciej Wojciech - 54 głosów, 20.93% - Nie

Okręg Nr 5 TYLUS Paweł Adam - 80 głosów, 43.01% - Tak

Okręg Nr 5 PLITT Dariusz - 36 głosów, 19.35% - Nie
Okręg Nr 5 NOWICKI Bogusław Piotr - 70 głosów, 37.63% - Nie

Okręg Nr 6 HASIAK-KOSTRZYCKA Magdalena Anna - 65 głosów, 27.66% - Nie
Okręg Nr 6 MICHALCZYK Andrzej - 55 głosów, 23.40% - Nie
Okręg Nr 6 MIKOWSKI Lech Włodzimierz - 9 głosów, 3.83% - Nie
Okręg Nr 6 PRZYBYLSKI Tadeusz Kazimierz - 106 głosów, 45.11% - Tak

Okręg Nr 7 HNYDYSZYN Ryszard Piotr - 196 głosów, 79.35% - Tak

Okręg Nr 7 PAWEŁCZYK-KOWCZ Ewa Beata - 51 głosów, 20.65% - Nie

Okręg Nr 8 CYBULSKI Piotr Władysław - 264 głosów, 81.48% - Tak

Okręg Nr 8 LEŚNIAŃSKI Igor Szymon - 60 głosów, 18.52% - Nie

Okręg Nr 9 FISCHER Adam - 63 głosy, 38.89% - Tak

Okręg Nr 9 WILK Karol - 49 głosów, 30.25% - Nie
Okręg Nr 9 MACHULAK Janusz Józef - 30 głosów, 18.52% - Nie
Okręg Nr 9 MANDRYKOWSKI Andrzej Szczepan - 20 głosów, 12.35% - Nie

Okręg Nr 10 MENKE Krzysztof Józef 0.00% - Tak


Okręg Nr 11 ŻEMOJCIN Bogdan Feliks - 112 głosów, 48.48% - Nie
Okręg Nr 11 PAZOWSKA Marta - 119 głosów, 51.52% - Tak

Okręg Nr 12 SAMULSKA Katarzyna Krystyna - 96 głosów, 35.56% - Nie
Okręg Nr 12 ALCHIMOWICZ Antoni - 174 głosów, 64.44% - Tak

Okręg Nr 13 MUSZTAFA Tomasz - 93 głosów, 47.94% - Tak

Okręg Nr 13 GROTNIK Zdzisław Zbigniew - 30 głosów, 15.46% - Nie
Okręg Nr 13 WARZYBOK Danuta - 71 głosów, 36.60% - Nie

Okręg Nr 14 ZATCHIEJ-FLIG Danuta - 85 głosów, 33.33% - Nie
Okręg Nr 14 SMAROŃ Lucyna - 170 głosów, 66.67% - Tak

Okręg Nr 15 KRAWCZYK-SKIBA Aneta - 19 głosów, 6.09% - Nie
Okręg Nr 15 MIĘKINA Małgorzata Mariola - 97 31.09% - Nie
Okręg Nr 15 MYŚLICKA-ŁOŚ Małgorzata Elżbieta - 67 głosów, 21.47% - Nie
Okręg Nr 15 KRAJEWSKI Konrad Przemysław - 129 głosów, 41.35% - Tak


Kandydaci na Burmistrza:
1 JASIŃSKI Andrzej - 1.859 głosów, 53.08% - Tak
2 WILK Karol - 1.643 głosów, 46.92 % - Nie
Autor: PKW / red.